• Artykuły
    • Miasta

      Hotele i pola namiotowe

      Centra handlowe

  • Potrzebujesz projektu?

Splashpad na specjalne potrzeby włoskiego parku rozrywki

Instalacja wodnych konstrukcji w mniej tradycyjnych krajobrazach może stanowić duże wyzwanie – zwłaszcza w miejscach charakterystycznych dla znanych marek. Właśnie tego potrzebowała Mirabilandia, kultowy włoski park rozrywki w Savio w regionie Emilia-Romania w pobliżu Rawenny, w którym zaplanowano rozszerzenie stref zabaw o te dla rodzin z dziećmi zbyt małymi, by uczestniczyć w głównych atrakcjach.

W tym celu wybrano firmę Vortex, stawiając na stworzenie w pełni spersonalizowanego wodnego placu zabaw Splashpad, który stałby się idealnie wkomponowaną częścią tego włoskiego kompleksu rozrywkowego.

Zobacz, jak wygląda:

Rozwiązanie przyjęło formę dostosowanego do potrzeb klienta Splashpada w specjalnie dobranej palecie barw, doskonale odzwierciedlającej tożsamość marki. We współpracy z Parques Reunidos, firmą będącą właścicielem parku i wiodącym operatorem parków rozrywki na świecie, Vortex stworzył Splashpad®, który spełnia wszystkie specyficzne wymagania w zakresie marki, budżetu, konserwacji i odpowiedzialności.

Odświeżające wrażenia z zabawy dzięki różnorodnym efektom wodnym

Wykonany na zamówienie Splashpad okazał się spektakularnym sukcesem. Charakterystyczne kolory firmy oraz linia Vortex Bamboo doskonale wpisały się w krajobraz i tematykę parku. Dzięki armatkom wodnym, zraszaczom na poziomie gruntu i tryskającym strukturom Splashpad® stał się ekscytującym miejscem zabaw dostępnym dla małych dzieci, gdzie rodzice mogą zrelaksować się z wiedzą, że płytki plac nie stwarza ryzyka utonięcia.

Splashpad® przekroczył oczekiwania Parques Reunidos. Choć był to pierwszy strategiczny alians Mirabilandii z Vortexem, zdolność Vortexu do dostosowania swoich produktów, sprawdzone bezpieczeństwo i niski koszt Splashpad® zaowocowały strukturą, która okazała się dokładnie tym, czego Mirabilandia potrzebowała, aby zachować swoją unikalną tożsamość.

Dzięki zastosowaniu technologii urządzenia oferują wysoką wartość zabawową

Zrealizowane projekty