• Artykuły
    • Miasta

      Hotele i pola namiotowe

      Centra handlowe

  • Potrzebujesz projektu?

Vortex to światowy lider w branży wodnej rozrywki

Parki, skwer miejski, przestrzenie publiczne, baseny publiczne, parki wodne, hotele i ośrodki wypoczynkowe.
Dobrze zaprojektowany wodny plac zabaw może mieć ogromny wpływ na otoczenie i lokalną społeczność. Zawsze obserwuje się wyraźne wzrost aktywności mieszkańców wokół wodnych placów zabaw Splashpad® lub odnowionego basenu – co pozwala budować zdrowe i szczęśliwe społeczeństwo. 

Nasze rozwiązania

Splashpad

Niezwykłe wodne place zabaw o zerowej głębokości (inkluzywne i bezpieczne), które zapewniają niekończące się godziny zabawy dla całej rodziny. Splashpad® to niezwykłe wrażenie osiągnięte przez różne stany wody — płynącej, zaparowywanej i tryskającej — z ponad 250 różnymi funkcjami, zapewniając niezapomnianą przygodę i zabawę w wodzie.

Poolplay™ i Elevatios™

Poolplay™ może uatrakcyjnić Twój basen lub leniwą rzekę, zapewniając wciągającą zabawę dla wszystkich grup wiekowych. Elevations™ nadają basenom dodatkowy wymiar, oferując wielopoziomową przygodę w stymulującym środowisku.

Spraypoint ®

Rozwiązania o niskim przepływie wody, które wykorzystują lekkie mgiełki i małe kierunkowe strumienie wody. Ta zmniejszona i kontrolowana dyspersja wody oznacza, że możesz wprowadzić zabawę wodną w prawie każdym środowisku.

WATER JOURNEY™

Zainspirowane strumieniem rzecznymi Water Journey™ to 4 zestawy platform zapewniających różne przeżycia w trakcie zabawy. Niezależnie od tego, czy jest to pojedynczy zestaw, czy wiele połączonych ze sobą, Water Journey™ tworzy tętniącą życiem przestrzeń, zapraszając wszystkie dzieci do niezwykłej i wspólnej zabawy.

WATERMARK: SZTUKA WODNA

Najnowocześniejsza interaktywna technologia, która umożliwia tworzenie wzorów i słów poprzez odpowiednie zarządzanie przepływem wody. Wybierz jedną z zaprogramowanych sekwencje lub stwórz własne. Synchronizuj światło i sekwencje wody za pomocą oświetlenia LED RGB.